Üst seviye tasarım, Üst seviye deneyim

High level design, High level experience

Hakkımızda

Mikform, termoform mühendisliği ve kalıplama konusunda üst düzey uzmanlar ile eş anlamlıdır. 2000’lerin başından beri sektörde ilk olanlardan biri olan Mikform, son 15 yılda çok büyük bir adım atmış olan termoform sektörü için termoform araçları geliştiriyor, tasarlıyor ve üretiyor. Mikform, toplam 3.000 m² üretim alanına sahip iki tesise sahiptir. 20 tasarım ve servis mühendisine sahip olan Mikform, en yeni CAD-Solidworks-Mastercam tasarım yazılımını kullanarak, ekipmana hem 3 ve 5 ekseninde 20 CNC makinesi olarak yatırım yapmış, hem de 200 alet tedarik etmek için Tabanca Matkabı, Yüzey Taşlama ve ilgili ekipmanı kullanarak hızlı ve verimli bir hizmet sunmaktadır.

Müşterinin tam takımla ilerlemesini sağlamak için üretim öncesi onay için yüksek kaliteli prototip örnekleri, müşterilere sağladığımız verimli ve hızlı bir çözümdür. Bu, tüm ekipman başlamadan önce herhangi bir değişiklik yapılmasını mümkün kılar; bu da maliyet tasarrufu sağlar ve müşterilerimiz için gereksiz masraf veya gecikmelerden kaçınır. PET (Apet, Rpet, Dpet), PS (Hips, Ops), PP ve eşdeğer termoform malzemeleri olarak termoform plastiklerde komple takımlama ve protip takımlama yapılır.

Tüm önde gelen termoform Oem'leri için aletler tasarlıyor ve üretiyoruz.

Hem mevcut hem de yeni aletleri tedarik ettiğimiz aletler veya müşterilerin sahip oldukları aletler, farklı makinelerde çalışacak şekilde uyumlu hale getirilebilir. Teknolojideki tecrübe, bilgi birikimi ve proaktiflik, tasarımdan kapıya teslimin en hızlı ve mükemmel hizmet ile müşteriye çözümlerin birleştirilmesinden, en iyi müşteri memnuniyeti ile teslim edilen araçların elden teslimine kadar elde edilen başarının mükemmel sonucunu bize götürüyor.

Mikform, kesinti süresini en aza indirmek ve müşteriler için minimum maliyet için maksimum faydayı sağlamak için kusursuz hizmetle bağlantılı esneklikle ortalamanın üstünde üretim kapasitelerini sağlamak için müşterilerin ve ortakların ömrünü kolaylaştıran müşteri odaklı termoform kalıp şirketidir. Maksimum çalışan memnuniyeti, personel, ekipman ve teknolojiye sürekli yatırım, devam eden heyecan, Mikform’un “her zaman ileri ve daima en iyisine ulaşması” olan başarıya ve maksimum müşteri memnuniyetine yol açmaktadır.

Videoyu Oynat

Bizi Neden Seçmelisiniz?

Tabi ki termoform mühendisliği ve kalıplama konusunda üst düzey uzmanlığımız ve teknolojimiz…

Uluslararası platformda kendini ispatlamış, dünya standartlarında, çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, sektör kuruluşları tarafından örnek alınan, yurt içinde ve yurt dısında tüm müşterilerimize en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmak…

Sektörün her kesiminden müşteriye yüksek kalitede termoform – kalıp konusunda yüksek kaliteli hizmet sunmak, nitelikli iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.

Biz her zaman en iyisini peşinde olmamız yanında Türkiye’deki liderlik başarımızı uluslararası başarılara dönüştürmek hedefindeyiz…